Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Фізика»

23–24 березня на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Фізика». Цьогоріч за звання найкращого студента-фізика змагалося понад 20 юнаків і дівчат із 20 вітчизняних вищих навчальних закладів. Опісля двох днів інтелектуальних змагань журі оголосило результати. Наш університет представляв студент магістрант з фізико-математичного факультету кафедри методики викладання фізики і дисциплін технологічної освітньої галузі Німчук Назарій, який гідно представляв наш університет і був за це нагороджений дипломом ІІІ ступеня.