Дні науки

Тра 2, 2024
В рамках проведення “Днів відкритих дверей” та “Дня науки” 2.05.2024 р. в Лабораторію методики і техніки навчального фізичного експерименту імені І.В. Іваха кафедри фізики Кам’янець-Подільського національного університету імені завітали учні 10-х класів ліцею N3. В ході дружньої бесіди учні ознайомилися із освітніми програмами, які реалізуються кафедрою фізики бакалаврського та магістерського рівня. Учні прийняли активну участь у експериментах продемонстрованих професором кафедри фізики Аркадієм Кухом. Особливості вивчення курсу “STEM технології в освітньому процесі” продемонстрував студент групи F1B20 Олександр Сташкевич.
Зустріч викликала жвавий інтерес учнів до вивчення фізики та наукової проблематики кафедри фізики
На зображенні може бути: 3 людини
На зображенні може бути: 5 людей