Атестаційний екзамен – важливий етап фахової підготовки

19-20 грудня у магістрантів освітньої програми “Середня освіта. Фізика, інформатика” відбувся атестаційний екзамен у програмі якого сконцентровані важливі питання професійної підготовки з дисциплін “Психологія освіти”, “Сучасні педагогічні тенденції у STEM-освіті”, “Інформаційно-комунікаційні технології в освіті”. Магістанти продемонстрували високий рівень обізнаності і практичних навичок організації сучасних занять в закладах освіти. Екзаменаційна комісія у складі Аркадія КУХА, доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри фізики, Ростислава МОЦИКА, доктора педагогічних наук, доцента, доцента кафедри комп’ютерних наук, Ольги САВИЦЬКОЇ, кандидата психологічних наук, доцена, доцента кафедри практичної психології, Романа Білика, кандидата педагогічних наук, вчителя фізики Кам’янець-Подільського ліцею “Славитинка” відзначили високий і достатній рівень підготовки майбвтніх магістрів.