26 травня з метою обговорення ОП Середня освіта (Фізика, інформатика) магістерського рівня підготовки відбулася зустріч гаранта освітньої програми Аркадія КУХА з вчителями та учнями Вишнівчицького ліцею імені С.М. Раєвського Чемеровецької селищної ради Хмельницької області. У зустрічі принала участь фіналіст республіканського  конкурсу “Вчитель року-2018” Валентика ПЕНТІЙ, яка є випукницею нашого університету. В ході зустрічі обговорено інноваційні підходи до підготовки вчителів, зокрема із застосуванням STEM підходу.

В рамках здійснення профорієнтаційної роботи учнів осзнайомдено з цікавими фізичними фактами та парадоксами, продемонстровано низку захоплюючих фізичних експериментів , зокрема і таких, що стосуються сучасних досягнень фізичної науки (робототехніки).