26-27 жовтня 2022 р. науково-педагогічні працівники кафедри фізики спільно із здобувачами вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Фізика), що навчаються за ОП Середня освіта (Фізика, інформатика), взяли участь у методичному семінарі з професійного розвитку для науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти К-ПНУ «Нова українська школа – простір освітніх можливостей». Семінар провели представники Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» в межах співпраці з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка. Метою семінару було ознайомлення слухачів з особливостями освітнього процесу в базовій середній школі відповідно до вимог НУШ.