5-6 жовтня 2021 року відбулася Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2020 – 2021 році.

У роботі конференції прийняли участь студенти 3-4 курсів освітнього рівня “бакалавр” і 1-2 курсів освітнього рівнґ “магістр”. Робота здійснювалась у пленарних і секційних засіданнях

Особливо цікавими були доповіді cтудентів-магістрантів:  Юлії Мельник “Робота з обдарованими дітьми з фізики в умовах дистанційного навчання“, Романа Познанського “Розробка навчального посібника з фізики з елементами доповненої реальності“, Максима Фроімчука “Технопарк у формуванні понять про альтернативні джерелв енергії“, Ірини Резніченко “Особливості роботи гуртка з фізики з вивченням англомовних термінів“.

.Активну участь у роботі конференції прийняли викладачі кафедри фізики.