20 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару “Актуальні проблеми методики навчання фізики і астрономії”. Основна увага семінару приділялась розробці і впроваженню нових стандартів освіти та їх відображенню в шкільному курсі фізики. Доповідачі відзначали актуальність проблеми і окреслили перспективні напрямки її вирішення.

Про залучення міжнародного досвіду у питанні розробки і впровадженні нових стандартів освіти наголосив Микола Чумак (НПУ імені М.П.Драгоманова).

Про синергетичний підхід у реалізації нових стандартів освіти розповів Віталій Савченко (НУ “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка)

Про важливість формування методологічних знань у реалізації нового стандарту освіти повідомив Микола Остапчук (Рівненський державний гуманітарний університет)

Участики семінару відзначили важливість висунутої проблеми і прийняли рекомендацію про подальше обговорення нового стандарту освіти.

Семінар проходив в онлайн режимі на платформі Google Meet.