10 лютого 2022 р. відбувся тренінг для освітян Кам’янець-Подільської територіальної громади на тему: «Заклад освіти – простір безпеки». Тренінг був  організований за ініціативи освітянської спільноти і проводився  методистами Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Представник кафедри фізики – к. фіз.-мат. наук, доцент, доцент кафедри фізики Поведа Р.А. долучився до участі в тренінгу, мав можливість спільно з директорами  обговорити актуальні питання безпеки здобувачів освіти. Інформація, озвучена під час тренінгу містила питання спільної безпеки здобувачів освіти і освітян на випадок надзвичайних ситуацій у військовий час. Інструкції, рекомендації та вказівки  фахівців будуть корисними для здобувачів вищої освіти рівнів за ОП Середня освіта (Фізика, інформатика) бакалавр та магістр, які направляються у освітні заклади міста і області на виробничу педагогічну практику.