16 січня 2020 року в актовій залі університету відбулася урочиста подія для всіх випускників фізико-математичного факультету – вручення дипломів другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Вручення  дипломів  випускникам фізико-математичного факультету відбувалося з  п’яти спеціальностей – 014 Середня освіта (Математика), 014 Середня освіта (Фізика), 122 Комп’ютерні науки, 011 Освітні, педагогічні науки, 015 Професійна освіта (Охорона праці).
Упродовж 2018-2019 р.р. кафедра  методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі забезпечувала освітній процес для здобувачів вищої освіти усіх напрямів підготовки. Для двох спеціальностей 014 Середня освіта (Фізика) та 015 Професійна освіта (Охорона праці) кафедра була  випусковою.

В урочистостях з нагоди вручення дипломів прийняли участь як викладачі, так і представники адміністрації фізико-математичного факультету, зокрема: декан фізико-математичного факультету – Щирба В.С., заступник декана факультету з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти – Пилипюк Т.М., заступник декана з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу – Білик Р.М., диспетчер фізико-математичного факультету  – Вінярська Р.М., завідувач кафедри інформатики –  Федорчук В.А., завідувач кафедри фізики – Оптасюк С.В., професори кафедри методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі – Мендерецький В.В. та Кух А.М., старший викладач кафедри інформатики – Понеділок В.В. 

Урочистості розпочав декан фізико-математичного факультету промовою про значення сучасної вищої освіти в житті кожної людини та України загалом, подальші перспективи випускників. У своїх вітальних промовах завідувачі кафедр (Федорчук В.А., Оптасюк С.В.) відзначили високий професійний рівень випускників і порадили не зупинятися на досягнутих здобутках.
Заступник декана з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу – Білик Р.М. звернув увагу на можливість випускників продовжити своє подальше навчання в аспірантурі й докторантурі фізико-математичного факультету.

Заступник декана факультету з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти – Пилипюк Т.М. побажала випускникам високого професійного зростання, теплих і дружніх взаємовідносин в їх майбутніх трудових колективах.
Професор  Мендерецький В.В.  нагадав про необхідність   дотримання вимог охорони праці у світлі нового трудового законодавства. Професор Кух А.М. порадив прислухатися до порад і досвіду старших колег у розв’язанні професійних задач. Старший викладач Понеділок В.В. наголосив на необхідності збереження зв’язків з викладачами університету та факультету зокрема.
Після урочистих промов відбулося офіційне вручення дипломів випусникам, до якого долучилися завідувачі випускових кафедр.

З вітальним словом від імені батьків випускників  виступила Хохель О.С. В своїй промові вона подякувала науково-педагогічним працівникам та адміністрації фізико-математичного факультету за плідну та наполегливу працю з підготовки випускників,  побажала подальших успіхів у важкій праці на педагогічній та науковій ниві.

В добрий час, магістри!

В добру путь!