22 вересня в рамках реалізації міжуніверситетських угод щодо забезпечення академічної мобільності студентів і підвищення квалікації науково-педагогічних кадрів студенти фізико-математичного факультету спеціальності 014 “Середня освіта. Фізика” та викладачі кафедри фізики (Оптасюк С.В., Кух А.М.) прийняли участь у відкритій лекції доктора хімічних наук, професора ЗАЙЦЕВА Володимира Миколайовича (Pontificia Universidade Catolica do Rio de Janeiro o departamento de Quimica) на тему “Вуглецеві наноматеріали та їх використання”, організованої Центрально українським державним педагогічним університетом імені В.П. Винниченка (за сприяння доцента Ю.В. Бохана)

Лекція В.М.Зайцева викликала жвавий інтерес науковців та студентів. Ухвалено пропозицію про продовження подібних зустрічей.