Цей навчальний рік виявився складним через карантинні обмеження та військовий. стан. Важко змусити себе вчитися, коли кожен день надходять жахливі новини про бої, постраждалих, втрати знайомих, близьких. Кожен намагався допомогти – хтось пішов добровольцем у ряди ЗСУ і ТРО, хтось в’язав мастувальні сітки, хтось збирав продуктові пайки, хтось облаштовував укриття, хтось розміщував тимчасово переміщених… Але з відчуттям гідності і обов’язку всі працювали і навчалися, підтримуючи один одного,  Наші здобувачі вищої освіти попри щоденні сирени, виїзд друзів за кордон, страх та розгубленістьвсі, усі негаразди вперто йшли до мети – здобуття омріяної професії.

І ось нарешті найжаданіша подія для випускників фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – вручення дипломів. 26 липня 2022 року у приміщенні фізико-математичного факультету відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра.  Фахівці трьох спеціальностей здобули путівку в нове успішне життя, до сходинок професійної кар’єри, до нових злетів і перемог.
Колектив кафедри фізики щиро вітає випускників зі значною подією вашого життя – з отриманням диплома. З цього моменту вас чекає новий життєвий виток, ознаменований переходом в професійну діяльність. Бажаємо вам бути успішними, з легкістю домагатися поставлених завдань, не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед. Хай всі вершини будуть вам підвладні! В добру путь, випускники!