20 травня 2022 року відбулася зустріч представників кафедри фізики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (кандидат фізико-математичних наук, доцент Поведа Р.А.) з директорами шкіл м. Кам’янець-Подільського (директор НВК №17 Ткачук Б.М., директор НВК №16 Ніколайчук В.Д., директор Колибаївської гімназії Гордійчук О.В.), які є потенційними роботодавцями для випускників спеціальності Середня освіта (Фізика). На зустрічі обговорювалось питання підвищення якості освітніх програм Середня освіта (Фізика, інформатика) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої  освіти для підготовки конкурентоздатного фахівця у зазначеній галузі. Директори висловили підтримку проєктам освітніх програм і вказали на важливість  удосконалення змісту ОК  з опорою на сучасні напрямки розвитку освіти. Обговорювались також питання співпраці в організації практичної підготовки здобувачів освіти.