18 квітня 2023 року у рамках співпраці фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Комунальної установи Дунаєвецької міської ради “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” було організовано Методичний тріумвірат наук для учителів математики, фізики та інформатики. Захід проводився на базі Дунаєвецького ліцею №1.

Тема заходу: “Інтегроване навчання та міжпредметні зв’язки: методичні аспекти”.

Кафедру фізики представляв завідувач, кандидат фізико-математичних наук, доцент Сергій ОПТАСЮК, який продемонстрував присутнім використання засобів робототехніки при формуванні міжпредметних зв’язків.

Інтегроване навчання –  світова практика, залучена до освітнього процесу завдяки реформі «Нова українська школа», і, певною мірою, виклик для педагогів. Сучасний педагог зобов’язаний не лише мислити інтегровано, бути вчителем, він має бути ще й дослідником, науковим керівником, менеджером, вчитися викладати предмет по-новому, шукати цікаві форми подання матеріалу, дослухатися до потреб учнів, сформувати в них вміння застосовувати набуті теоретичні знання на практиці.

По завершенні педагоги отримали сертифікати про участь у заході.

Дякуємо присутнім за співпрацю та бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності!