Наші випускники

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – освітній заклад із сторічною історією.  Кожна нова епоха вносила певні зміни в його функціонування, від процвітання до боротьби за його існування. Але попри усе, освітній, науковий та культурний центр Хмельниччини, не просто вистояв, а став могутнім навчальним закладом сьогодення. Разом із закладом свою історія проживав  фізико-математичний факультет, який було засновано у 1918 році в числі перших двох факультетів Кам’янець-Подільського державного українського університету. Потреба у ґрунтовних знаннях математики та фізики виникла ще у ті часи і є, беззаперечно, і у наш час. Пройшовши крізь роки, фізико-математичний  факультет укріпився, набув неабиякої популярності в наукових колах, збудував потужну матеріально-технічну базу.

Maziar Мазяр Денис Миколайович

Роки навчання — 2012-20177.  Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика та основи інформатики».

2021 року вступив в аспірантуру  Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України. Спеціальність: «Фізика напівпровідників та діелектриків».

В теперішній провідний інженер Лабораторія оптичної субмікронної спектроскопіїІнститут фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова;

 

Циканюк Богдан Ігорович

Роки навчання — 2009-2013.  Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика та основи інформатики».

2016 року завершив навчання в аспірантурі Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України. Спеціальність: «Фізика напівпровідників та діелектриків».

В теперішній час науковий співробітник, Лабораторія оптичної субмікронної спектроскопіїІнститут фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова

Паюк Олександр Петрович

Роки навчання — 2000-2007.  Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика та основи інформатики».

2011 року завершив навчання в аспірантурі Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України. Спеціальність: «Фізика напівпровідників та діелектриків».

В теперішній час науковий співробітник лабораторії оптичних матеріалів і елементів оптоелектроніки Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України.

Левицький Сергій Миколайович

Роки навчання — 1998-2004.   Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика».

Науковий співробітник Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова, спеціаліст з технології синтезу напівпровідників на основі сполук АIIВVI і АIVВVI; лазерних  лазерних  технологій  обробки  і  в  галузі  фізики  напівпровідників     Cd(Zn)Te та експерт у виготовленні на їх основі детекторів інфрачервоного, рентгенівського і гамма випромінювання та ін. 

Павлов Ігор Анатолійович

Роки навчання — 1993-1998.   Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика».

Кандидат фізико-математичних наук (Оптика, лазерна фізика), Bilkent University Department of Physics (Турція)

Мельник Сергій Васильович

Роки навчання — 1991-1996.   Спеціальність: «Фізика та основи інформатики»

Начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради. 

Пентій Валентина Михайлівна

Роки навчання –  1988-1993.  Спеціальність: “Фізика і математика”

учитель Вишнівчицької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені С. М. Раєвського Чемеровецької районної ради Хмельницької області, фіналіст конкурсу “Учитель року – 2018”, номнація “Фізика”

Бондарчук Сергій Михайлович

Роки навчання –  1978-1983.  Спеціальність: “Фізика”

Герой «Небесної сотні», громадсько-політичний діяч, активний учасник Євромайдану, голова Старокостянтинівської міської організації ВО “Свобода”, помічник-консультант народного депутата України Ігоря Сабія, вчитель фізики Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області. Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014, посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.

Кондратюк Ростислав Романович  

Роки навчання –  1960-1965. Спеціальність:  “Фізика і загальнотехнічні дисципліни”

Заступник директора із загальних питань Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України. Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки за цикл робіт “Розробка теоретичних основ та унікальної спостережної бази в Голосієві та на Терсколі для дослідження Сонця та тіл Сонячної системи”.

Вишневський Іван Миколайович 

Роки навчання –  1955-1960. Спеціальність: “Фізика”

Видатний вчений, визнаний фахівець в галузі ядерної фізики і атомної енергетики, заслужений діяч науки України, лауреат Державної премії України,  директор Інституту ядерних досліджень НАН України, академік НАН України.

Атаманчук Петро Сергійович

Роки навчання – 1956-1961. Спеціальність: “Фізика та основи виробництва”

доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри фізики, академік АНВО України, «Відмінник освіти України», Заслужений працівник  освіти  України, віце-президент Академічного товариства Міхала Балудянського (Словаччина)

 

Мендерецький Вадим Владиславович

Роки навчання – 1979-1984.Спеціальність: “Фізика та математика”

доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри географії та методики її викладання

Ніколаєв Олексій Михайлович Ніколаєв Олексій Михайлович

Роки навчання – 1990-1995. Спеціальність: “Фізика”

доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі.

 

Семерня Оксана Миколаївна

Роки навчання – 1990-1995. Спеціальність: “Фізика і математика”

доктор наук, доцент, доцент кафедри екології